Haber Detayı
16 Nisan 2019 - Salı 11:52
 
Artuklu Çocuk Dostu Bir İlçe Olacak
Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı “Çocukların mutlu olduğu bir ilçe için çalışmalar yapacağız” ifadesini kullandı.
GÜNCEL Haberi


Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı ilçenin sorunlarının bitirilmesi ve projelerin can bulması için çalışmalarına start verdi. Sahaya inen ve bütün sorunları yerinde dinleyen Tutaşı, çocukların mutlu olacağı bir Artuklu için de harekete geçti. Bu bağlamda yeni parklar için yer belirleme çalışmalarına başlanırken çocuk dostu projeler için de harekete geçildi.

Fedakarca çalışacağız

Artuklu’nun çocukların mutlu olduğu yaşanabilir bir ilçe olacağına işaret eden Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, “İlçemizin en iyi yerlerde olması ve örnek gösterilen bir konumda yer alması için kolları sıvadık.  Bunun için gece gündüz demeden tüm ekibimizle fedakarca çalışmaktayız. Özellikle dezavantajlı grupları düşünen bir yapıdayız. Bu noktada çocuklarımız da önemli bir yer tutmaktadır. Onların mutlu olmasını önemsiyor ve projelerimizi hazırlıyoruz” dedi.

Çocuklarımız mutlu olacak

Bu konuda ilçede yapılması gerekenleri değerlendirdiklerini dile getiren Tutaşı, “Öncelikle çocuklarımızın modern ve güzel parklara ulaşması için çalışmalar yapıyoruz. Uygun park yerlerine bakıyor ve fizibilite çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. İnanıyoruz. Ki ilçemizde yalayan çocukları bu konuda şanslı olacaklar. Öte yandan çocukların içinde yer aldığı çocuk dostu çalışmaları da hayata geçireceğiz. Kısacası çocukların yaşamaktan zevk duyduğu bir ilçeyi inşa edeceğiz” şeklinde konuşarak sözlerine son verdi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Artuklu, Çocuk, Dostu, Bir, İlçe, Olacak,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı