Haber Detayı
13 Mayıs 2019 - Pazartesi 15:20
 
Artuklu Belediyesi Öğrencileri Geleceğe Hazırlıyor
Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, öğrencilerin üniversite sınavlarına en iyi şekilde hazırlanması için çalışmalar yaptıklarını kaydetti.
GÜNCEL Haberi


Artuklu Belediyesi mahalle konakları ve bilgi evleriyle de vatandaşlara önemli hizmetler sunuyor. Bu bağlamda öğrencilerin geleceğe hazırlanmasında da aktif bir rol üstlenen Belediye, farklı etkinlikler ile öğrenci dostu çalışmalar yapıyor. Hergün yüzlerce öğrencinin geldiği Bilgi Evi, yapılan deneme sınavlarıyla öğrencilerin bilgilerinin pekişmesini sağlıyor.

Evlatlarımız için varız

Amaçlarının ö en faydalı şekilde öğrencilere hizmet sunmak olduğunu belirten Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı,  “Belediye olarak her kesimden her vatandaşımızın yanında olduğumuz gibi öğrencilerimizin de yanındayız. İlimizin geleceğinin teminatı olan öğrencilerimizin en iyi şekilde çalışmalarımızdan faydalanmasını istiyoruz. Bu konuda Bilgi Evimiz etkin bir şekilde öğrencilerimize katkı veriyor. Bir yandan verdiğimiz kurslar ile öğrencilerimizin gelişimini sağlarken, diğer yandan da deneme sınavlarımız ile üniversite hayallerine yaklaşmaları için elimizden geleni yapıyoruz” dedi.

Daha da gelişecek

Bilgi Evinin daha aktif bir şekilde çalışacağını dile getiren Tutaşı, “Şu an sınavlarımızı her hafta yapıyor ve evlatlarımızın eksikliklerini görmelerini sağlıyoruz. Bunun yanında bilgi evimizin daha faydalı çalışması için çalışmalarımız devam ediyor. Bu konuda gelen öğrencilerimiz ve personelimizle sürekli istişare içindeyiz. Yapacağımız yenilikler ile en iyiye ulaşacağız” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Artuklu, Belediyesi, Öğrencileri, Geleceğe, Hazırlıyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı