Haber Detayı
16 Ocak 2020 - Perşembe 16:34
 
Artuklu Belediyesi’nin Web Sitesi Yenilendi
Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, “İlçede yaşayan vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırmak için web sitemizi de günün şartlarına uygun hale getirdik” dedi.
GÜNCEL Haberi


Artuklu Belediyesi resmi web sitesi yenilendi. Yeni yüzüyle vatandaşlara hizmet vermeye başlayan site birçok kolaylığı da ilçede yaşayan vatandaşlara sunacak. Bu düşünceden hareketle yeniden dizaynedilen sitede vatandaşlar sorunlarını direk olarak aktararak ilgili birimlere ulaşmasını sağlayacak. Ayrıca sitede ilçenin tanıtımı, nöbetçi eczaneler, ilçenin otelleri gibi bilgilerin olmasının yanında yakın zamanda eklenecek olan e belediyecilik siteye entegre edilecek.

Vatandaşlarımız için

Konu hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, “Amacımız hemşehrilerimizin belediyecilik hizmetlerini günün şartlarına uygun şekilde kolayca ulaşmasıdır” dedi. Tutaşı şunları kaydetti: “Görevde bulunduğumuz zaman içinde durmadan ilçemizin sorunlarını bitirmek için çaba verdik. Artuklu’nun tüm mahallelerinde vatandaşlarımız ile iç içe olduk ve sorunları bitirmeye devam ediyoruz. Bunun yanında hemşehrilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak adına da projelerimizi ve çalışmalarımızı hayata geçiriyoruz. Bu adımlardan birisi de resmi web sitemizin yenilemek oldu”

Birçok konuda kolaylık

Site hakkında da bilgi veren Başkan Tutaşı, “Yeni sitemizde vatandaşlarımız bütün çalışmalarımızdan haberdar olacaklar. Şeffaf yönetim anlayışıyla ihalelerden duyurulara kadar bütün işlemlerimize vakıf olacaklar. Aynı zamanda sorunları aktarmada da What’sapp gibigünün teknolojilerine sitemiz aracılığıyla ulaşacaklar. Bizlere bütün sorunlarını gerek 444 5 047 numaralı hattımızdan veya yazarak aktarabilecekler. Ayrıca ilçemizin tanıtımı, otelleri ve nöbetçi eczaneleri de sitemizde yer aldı. Belediyecilik ile ilgili işlemler için gerekli evrakları da kurumumuza gelmeden sitemizden öğrenebilecekler. Yakın zamanda e belediyecilik sistemi de aktif olarak çalışacak. Bununla beraber artık ödemeler de kurumumuza gelmeden yapılabilecek. Sosyal medya hesaplarımız da sitemizden kolayca takip edilecek. Kısacası sitemiz hemşehrilerimizin beklentilerini karşılayacak” ifadesini kullandı.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Artuklu, Belediyesi’nin, Web, Sitesi, Yenilendi,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı