Haber Detayı
09 Nisan 2019 - Salı 15:01
 
Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı'dan 10 Nisan Mesajı
Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, Türk Polis Teşkilatı’nın 174. Kuruluş Yıldönümü vesilesiyle bir kutlama mesajı yayınladı.
GÜNCEL Haberi


174 yıllık köklü bir mazi ve teşkilat yapısına sahip olan Türk Polisi'nin; asayiş, huzur, güvenlik, hak ve özgürlüklerin korunması için fedakarca faaliyet gösteren gözde bir teşkilat olduğuna vurgu yapan Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, teşkilatın hazırladığı destek projeleriyle de görevini her zaman fedakârca yerine getirdiğini işaret etti.

Tutaşı, "Türk Polis Teşkilatı 174 yıllık köklü yapısıyla milletin asayişini, huzurunu, mal, can ve namus güvenliğini sağlamak; hak ve özgürlükleri korumak için fedakarca faaliyet gösteren, bu gayret ve fedakarlığıyla da milletin gözdesi haline gelmiş bir teşkilattır. Polis teşkilatımız, huzur ve güvenliği sağlamak uğruna kendi canlarını tehlikeye atarak özveri ve cesaretle bu görevi yerine getirmektedir. Kadim bir medeniyete ev sahipliği yapan Mardin’imizin, Artuklu’muzun bir huzur kenti olarak anılmasında Emniyet Teşkilatımızın katkısı büyüktür. Vatandaş ile devlet arasında köprü kuran, bu cennet vatan coğrafyasında milletimizin huzurunun ve güvenliğinin sağlanması için özverili bir şekilde gecesini gündüzüne katarak çalışan Türk Polisi, görevlerini gelecekte de başarılı bir şekilde sürdürecektir. Bu vesile ile milletinin huzur ve güvenliği için şehit polislerimizi rahmet ve şükranla anıyor, gazilerimiz de olmak üzere tüm Emniyet Teşkilatı mensuplarının, Polis Haftası'nı en içten dileklerimle kutluyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Artuklu, Belediye, Başkanı, Abdulkadir, Tutaşı'dan, 10, Nisan, Mesajı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı