Haber Detayı
31 Mayıs 2019 - Cuma 12:05
 
Aldam Grup Yönetim Kurulu Başkanı'ndan Kadir Gecesi Mesajı
Aldam grup yönetim kurulu Başkanı Abdulkerim Adam, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, tüm İslam aleminin Kadir Gecesi’ni tebrik etti.
GÜNDEM Haberi


Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi'nde birlik ve beraberlik vurgusu yapan Başkanı Abdulkerim Adam  “Barışın, kardeşliğin ve güzelliğin öğütlendiği; dostluğun, merhametin ve muhabbetin övüldüğü; ayrılığın, nifakın, dargınlığın ve küslüğün reddedildiği kutlu dinimizin buyrukları, hepimiz için ilahi nimettir” dedi.

Dinimiz İslam, bu gecedeki faziletlerin saymakla tükenmeyeceğini bizlere bildirmektedir. Bu gece, dua ve tövbelerin kabul edildiği bir gecedir. Bu gece, Peygamberimize ilk vahyin geldiği, Kur’an-ı Kerim’in indirilmeye başladığı gecedir. Barışın, kardeşliğin ve güzelliğin öğütlendiği; dostluğun, merhametin ve muhabbetin övüldüğü; ayrılığın, nifakın, dargınlığın ve küslüğün reddedildiği kutlu dinimizin buyrukları, hepimiz için ilahi nimettir. Bu vesileyle başta Mardinli hemşerilerim olmak üzere, ülkemizin ve tüm İslam aleminin Kadir Gecesi’ni tebrik ediyor, bu gecenin hayırlara vesile olmasını, kardeşliği, sevgi ve saygı bağlarını kuvvetlendirmesini, dünya üzerindeki savaş, şiddet ve akan gözyaşlarının dinmesine ve İslam aleminin birliğine vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Aldam, Grup, Yönetim, Kurulu, Başkanı'ndan, Kadir, Gecesi, Mesajı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı