Haber Detayı
26 Kasım 2019 - Salı 17:53
 
Akıllı Çocuk Saati
Hızla değişen dünyada çocuklarının nerede, ne yaptığını bilmek isteyen ve uzaktan da olsa onları korumak isteyen pek çok aile akıllı çocuk saati almaktadır.
Haberi


Hızla değişen dünyada çocuklarının nerede, ne yaptığını bilmek isteyen ve uzaktan da olsa onları korumak isteyen pek çok aile akıllı çocuk saati almaktadır. İçerisinde bulunan özel uygulamalar sayesinde gün içerisinde anne babaların akıllarının çocuklarında kalmamasını sağlayan bu saatler ile artık güvenlik sorununu çözmüş olacaksınız. Özellikle okula giden çocuklar için tercih edilebilecek bu saatler ile hemen çocuğunuz ile iletişim kurabilmektesiniz.

Akıllı Çocuk Saatleri Özellikleri

Akıllı saatlerin hemen hepsinde bulunan GPS sistemi ile çocuğunuzu kolaylıkla takip edebilmektesiniz. Saate tanımlayacağınız güvenli bölge sayesinde eğer çocuk bu alan içerisinden ayrılır ise anında bildirim sağlamaktadır. Akıllı saatler üzerinde bulunan SOS yanı yardım düğmesi ile olası bir kötü durum ile karşılaşıldığında yine kendi belirlemiş olduğunuz ve saate tanımladığınız kişilere haber vermektedir. Bu saatler sayesinde çocuğunuz nerelere gitmiş görmektesiniz. Teknolojik olarak tam bir donanıma sahip bu saatler ile o an çocuk ne yapıyor ise saat üzerinde bulunan kamera ile görüntü akışı sağlamaktadır. Saat üzerinde iletişi kurmanız da çok kolay. İster yazılı isterseniz de sesli olarak mesaj gönderilmektedir.

İstediğiniz zaman çocuğunuzun sesini duymak için sesli arama yapabilmektesiniz. Bunun yanı sıra saat içerisinde fener, oyunlar ve bazı farklı özellikler bulunmaktadır.

Ayrıca ders zamanlarını saate tanımlayarak o zaman aralığında arama vs yapılmasını engellemeniz mümkündür.

Gözünüz Arkada Kalmasın

Çocuğunuza hızlıca ulaşma kolaylığı sunan akıllı çocuk saati sayesinde gözünüz arkada kalmadan günlük işlerinizi kolaylıkla yapabilmektesiniz. Her bütçeye uygun bir model seçeneği olan bu saatlerden satın alarak çocuğunuzu yanında yokken de koruyabilirsiniz. Siz de https://www.konyalisaat.com.tr/lc-akilli-cocuk-saati sayfası üzerinden akıllı çocuk saatlerini inceleyebilirsiniz.

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Akıllı, Çocuk, Saati,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı