Haber Detayı
11 Mayıs 2018 - Cuma 12:50
 
AK Parti'nin 'Şehrim 2023' Otobüsü Kızıltepe’de
Şehirlerin refah seviyesini yükselterek halkla birlikte karar mekanizması oluşturmayı hedefleyen AK Parti Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı’nın ’Şehrim 2023’ otobüsü Kızıltepe’de.
POLİTİKA Haberi


Şehirlerin refah seviyesini yükselterek halkla birlikte karar mekanizması oluşturmayı hedefleyen AK Parti Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı’nın ’Şehrim 2023’ otobüsü  Kızıltepe’de.

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı'nın organizasyonuyla yola çıkan 'Şehrim 2023' otobüsünün son durağı Mardin’deki son durağı Kızıltepe oldu. 3 gün boyunca Mardinliler 2203 hedefi ile ilgili hayallerini kağıda dökerek sandığa attı.  Projeyle ilgili  konuşan AK Parti Mardin İl Başkan Yardımcısı Erdinç Çeçen, “Bu proje bizim bir yıldı yürüttüğümüz bir proje. Bu projemizin ikinci adımı sahayı dinleme. Hazırladığımız küçük anket kağıtlarıyla 'Şehrim 2023' adıyla yürüttüğümüz bir anket çalışmamız var. Genel merkezimizin sitesinde hali hazırda yaklaşık 30 soru yöneltiyoruz. Bu 30 sorumuza cevap alıyoruz.” dedi

Çeçen, toplanan sonuçların AK Parti Genel Merkezinde uzman ekiplerce değerlendirileceğini ve buradan çıkan sonuçlarla birlikte şehrin alt yapısı, üst yapısı ve bununla ilgili mimari ve imar durumlarıyla ilgili çözümler bulunmaya çalışılacağını sözlerine ekledi.

Mardin Arena/ Selman Güneş

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: AK, Parti'nin, 'Şehrim, 2023', Otobüsü, Kızıltepe’de,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı