Haber Detayı
27 Nisan 2018 - Cuma 12:24
 
AK PARTİ MARDİN İLÇE SKMLERİ TOPLANTIDA BİR ARAYA GELDİ
AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri’nin Şehmus Akbacı’yı AK Parti Seçim Koordinasyon Başkanlığı’na (SKM) atamasının ardından, Türkiye’nin kaderini belirleyecek olan 24 Haziran seçim çalışmalarına hız verildi.
GÜNCEL Haberi


Seçim Koordinasyon Başkanlığı’na getirilen Şehmus Akbacı tüm ilçelerin SKM Başkanlarıyla bir araya gelerek ilk genişletilmiş toplantısını gerçekleştirdi. Bu şekilde seçim startıda verilmiş oldu. AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri’nin 24 Haziran’daki seçimlerin önemine binaen yapmış olduğu kısa açıklamaların ardından, AK Parti Mardin İl Seçim İşleri Başkanı Şehmus Çelebioğlu sandık kurulu ve müşahitlerin nasıl oluşturulacağını ve seçim günü yapılabilecek itirazların ne şekilde yapılacağı ile ilgili bazı bilgilendirmelerde bulundu.

Toplantının en önemli bölümünde söz alan SKM Başkanı Şehmus Akbacı yaptığı konuşmada, “Sandık esaslı çalışmalarımızı hızlı bir şekilde tamamlayarak seçimlere hazır hale gelmeliyiz. Her mahalleye ve sokağa gitmemizin yanında herkese dokunarak AK Parti’nin yapmış olduğu geçmişe dönük tüm icraratlarını anlatmamız gerekir. İnşallah AK Parti’ye gönül vermiş siz tüm kardeşlerimizle beraber oy potansiyelimizi kat kat artırarak Mardin’i hak ettiği yere ulaştıracağımıza inanıyorum. Kim ne derse desin, kimler hangi oluşumlar peşinde giderse gitsin bizler inandığımız bu yolda durmadan çalışacağız. Şimdiden 24 Hziran seçimlerinin ülkemize, milletimize ve Mardin’e hayırlar getirmesini temenni ediyorum.”

Mardin Arena/Ataullah Öncü

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: AK, PARTİ, MARDİN, İLÇE, SKMLERİ, TOPLANTIDA, BİR, ARAYA, GELDİ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı