Haber Detayı
07 Mayıs 2019 - Salı 16:19
 
Aile Bakanlığı Mardin’e Kadrolu Memur Alıyor
Yayımlanan ilana göre Aile Bakanlığı farklı branşlarda birçok şehirlere kadrolu memur alım ilanı yayımlamıştır. Kimler başvuruda bulunabilir,
EKONOMİ Haberi


Yeni yayımlanan ilanlara göre aralarında Mardin’in de bulunduğu 9 şehire kadrolu memur alımı yapıyor. Aile Bakanlığı SYDV Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlükleri Mardin, Adana, Balıkesir, Tekirdağ, İstanbul, Ordu, Sakarya, Samsun ve Trabzon şehirlerine memur alıyor. Alımlar sosyal yardım ve inceleme görevlisi, muhasebeci ve büro görevlisi olarak 3 farklı branş 9 şehir alımlar yapılacak. KPSS 60 puanla memur alımı olarak ilan edilmiştir.

Muhasebeci alımı detayı: Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme veya İktisat Bölümlerinden birinden mezun Olma. İktisat Fakültesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin İktisat, İşletme, Maliye, Muhasebe, Finansal Yönetim, Muhasebe Finans Yönetimi, Muhasebe ve Denetim, Çalışma Ekonomisi, Bankacılık, Bankacılık ve Sigortacılık bölümlerinin herhangi birinden veya İşletme Fakültesi İşletme Bölümü mezunları olması istenmektedir. Sosyal yardım ve inceleme görevlisi alım detayı: Fakültelerin İktisat, İşletme, Maliye ve Muhasebe bölümlerinden mezun olmak. Sosyoloji, Psikoloji, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Halkla İlişkiler, iletişim bölümü, Sosyal Hizmetler ve Türk dili ve edebiyatı mezunları başvuru yapabiliyor. Büro görevlisi alım detayları: İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Siyasal bilgiler fakültesi İktisat Fakültesi İşletme Fakültesi, 4 yıllık yükseköğretim kurumlarının İktisat, İşletme, Maliye, Çalışma Ekonomisi Endüstri İlişkileri Kamu yönetimi, Siyaset bilimi Hukuk İşletme İstatistik  Halkla İlişkiler, Muhasebe Ekonomi, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Sosyoloji ve sosyal hizmetler bölümlerinden mezun olanlar SYDV kamu personeli memur alımı için B sınıfı sürücü belgesine sahip olan ve 18 yaşını bitirmiş istenmekle birlikte başvuru yapılacak olan sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfına şahsen teslim edilerek başvurusunu sonuçlandırması gerekmektedir.

Aile Bakanlığı kamu personeli memur alımı başvurusu tıklayınız.

Kaynak: kamupersonelialimi.net

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Aile, Bakanlığı, Mardin’e, Kadrolu, Memur, Alıyor, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı