Haber Detayı
01 Ağustos 2019 - Perşembe 12:43
 
“2023 Siyasi Vizyon Belgesi’ndeki hususları hayata geçirmek için çabalayacağız”
AK Parti Kızıltepe ilçe başkanı Mehmet Aydın Yücedağ, kentteki yerel gazete temsilcileriyle bir araya geldi.
POLİTİKA Haberi


Kentteki yerel gazete temsilcileriyle Ak Parti Kızıltepe İlçe binasında bir araya gelen AK Parti Kızıltepe ilçe başkanı Mehmet Aydın Yücedağ, 2023 Siyasi Vizyon Belgesi başta olmak üzere ilçede yürüttükleri çalışmalara değindi.

Kızıltepe ilçesinin gerek nüfus ve ekonomik potansiyel bakımından birçok ilden daha büyük olduğuna dikkat çeken Yücedağ, “Hızla büyüyen bir yerleşim birimi olduğu için altyapı ve üstyapı sorunları da mevcuttur. Kızıltepe’mizin sorunları Kızıltepe’de yer alan kurum, kuruluş ve vatandaş işbirliğiyle birlikte hareket edilerek çözülebilir” dedi.

2023 Siyasi Vizyon Belgesi’nde yer alan hususları Kızıltepe özelinde hayata geçirmek için çabalayacaklarını belirten Yücedağ, “2023 Siyasi Vizyon Belgesi’nde Siyaset, Toplum ve Dünya olmak üzere 3 ana başlıkta hedefler belirlenmiştir. Ak Parti Kızıltepe İlçe Başkanlığı olarak Toplum için belirlenen Sosyal Politikalar, Çalışma Hayatı ve Sosyal Güvenlik, Sağlık, Eğitim ve Kültür, Ekonomi ile Yerel Yönetimler ve Şehircilikten oluşan altı alt başlık için çalışmalar yürüteceğiz”  ifadelerini kullandı.

Teşkilat Kızıltepe’de yaşayan tüm vatandaşlarımıza aynı mesafededir

Kızıltepelilerin dertlerini kendi dertleri olarak gördüklerini ifade eden Yücedağ,“Vatandaşlarımızın sorunlarının bize ulaşmasından itibaren ilgili kurum ve kuruluşlar nezdinde gerekli girişimler yapılmaktadır. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimize ayrıca önem veriyoruz, önem vermek durumundayız. Gençlerimizin geleceklerine yön verme konusunda ailelerine ve topluma faydalı birey olabilmeleri için kendilerine gereken desteği veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz. Ak Parti Kızıltepe İlçe Başkanlığı olarak Kızıltepe’mizde halkımız için yapılması gereken çok hizmetin olduğunun farkındayız. Gerek esnaf ziyaretleri gerekse kamu kuruluşlarına yapılan ziyaretler ve halkımızdan gelen taleplere doğrultusunda sorunlara vakıf olup ivedilikle çözüme kavuşturmaktayız. Ayrıca hükümetimizin birçok proje ve hizmetlerinden Kızıltepe’mizin yararlanması için gerekli girişimleri devam ettiriyoruz. Çünkü biz, Kızıltepe için yapılacak çok işin olduğunu biliyor ve bu doğrultuda çalışmalarımızı özveriyle sürdürüyoruz. Ak Parti Kızıltepe Teşkilatı Kızıltepe’de yaşayan tüm vatandaşlarımıza aynı mesafededir. Tarafımıza ulaşan sorunlarla aynı derecede ilgilenilmekte ve mümkün olduğunca çözüme kavuşturulmaya çalışılmaktadır. Ak Parti Kızıltepe İlçe Başkanlığı olarak değerli Kızıltepe halkımızın bilmesini isteriz ki tüm birimlerimiz, daha temiz, daha ferah bir Kızıltepe için canla başla çalışmaktadır. Ak Parti olarak hiçbir fark gözetmeksizin kapılarının tüm Kızıltepelilere sonuna kadar açıktır” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: “2023, Siyasi, Vizyon, Belgesi’ndeki, hususları, hayata, geçirmek, için, çabalayacağız”,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı